Organik Bahçe Yummybomb Organik Besleyici Formül 6 Tahıllı 400 Gr | Organik Bebek Beslenmesi | BEBEK ÇOCUK | Organik Ürünler Alışveriş Sitesi - 0549 3300 365 - 0232 3300 365
Stok Kodu:  8680009568293

Organik Bahçe Yummybomb Organik Besleyici Formül 6 Tahıllı 400 Gr

365organik Sertifikalı Organik Ürünler

83,00 TL (KDV Dahil)
ad.
Sepete Ekle

Organik Bahçe Yummybomb Organik Besleyici Formül 6 Tahıllı 400 Gr

6 ORGANİK TAM TAHIL (TAM YULAF, BUĞDAY, PİRİNÇ, ARPA, ÇAVDAR UNLARI VE İRMİK)

ORGANİK ANTİOKSİDAN SEBZE (ORGANİK KÖK PANCAR TOZ)

BİTKİSEL KÖKENLİ PREBİYOTİK (KARAHİNDİBA EKSTRESİ (İNÜLİN) - BAĞIŞIKLIĞA YARDIMCI)

C VİTAMİNİ  (BAĞIŞIKLIK DESTEĞİNE YARDIMCI VİTAMİN)

İçindeki hububat karışımları ile bağırsakları korur ve sindirim sistemini dengeler.
Bağırsaklar üzerindeki yararlı bakterilerin çoğalmasını sağlayarak, sindirim sisteminin bozulmasını engeller.
İçindeki C vitamini sayesindede bağışıklık güçlenmesine yardımcı olur. Hem sağlıklı bir şekilde karın doyarken; hem de vücutta gerekli vitamin depolamasını sağlar.
Karahindiba ile elde edilen inülin içindeki hububatlar ile beraber bağırsakların daha sağlıklı gelişimini sağlar ve korur.
Bu ürünü istediğiniz formülde içerisine Organik süt, BABYBOMB ve taze meyve püreleri ile karıştırarak; çok daha zengin ve güçlü bir besin ortaya çıkarabilirsiniz.
1-2 dakika kısık ateşte süt veya suyun yanına istediğiniz ürünleri ekleyerek; bu hububatların pişmesi ile beraber; muhallebi, sütlaç gibi farklı formüllerde de ürün elde edebilrsiniz.
İçindekiler : %36 Organik yulaf unu, %16 Organik buğday unu (gluten), % 15 Organik irmik (gluten), %10 Organik pirinç unu , % 10 Organik arpa unu (gluten), %7 Organik çavdar unu (gluten), %3 prebiyotik (karahindiba ekstresi, inülin), %2 Organik kök pancar tozu ve %1 C Vitamini

Organik elma suyu konsantresi, organik keçiboynuzu pekmezi, organik siyah üzüm pekmezi, organik dut pekmezi, organik bal, karahindiba ekstresi (prebiyotik), C Vitamini, organik propolis ve organik zencefil.

Alerji Uyarısı: Koyu renkte yazılmıstır.

Prebiyotik: Bu gıda prebiyotik bilesen içerir. Prebiyotik bilesenler, sindirim sistemini düzenlemeye ve bagısıklık sistemini desteklemeye yardımcı olan probiyotik mikroorganizmaların bagırsakta gelisimini ve yasamını destekler.

Pişirme Önerisi : Bu ürün ile hem glisemik endeksi daha düsük, hem lif oranı hem de vitamin düzeyi daha yüksek besleyici karisimlar hazirlayabilirsiniz. 200 ml sıcak suya 3-4 yemek kasıgı organik besleyici formülden ekleyerek karısımı hazırlayabilirsiniz. Tercih ettiginiz meyve, sebze veya Babybomb ekleyerek ürünü çesitlendirebilirsiniz. Tercih ettiginiz takdirde karısımı anne sütü ile hazırlayabilirsiniz.

Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz.

Bu ürün sağlığınıza ve doğaya dost MAP (Modifiye Atmosfer Paketleme) sistemi ile üretilmiş ve korunmuştur. Tüm Organik ürünlerimizin hiçbir kimyasal içermemesi nedeniyle hem ürün tazeliği lezzetinin korunması hem de ürünün bozulmadan ( Orgaik ürünlerde çok sık rastlanan böceklenme-kelebeklenme-kurtlanma) son tüketim tarihine kadar aynı tazelikte sizlere ulaşması için Modifiye Atmosfer Paketleme sistemi tercih edilmiştir. Bu Sistem paketleme sırasında soluduğumuz atmosferi üründen uzaklaştırarak gene soluduğumuz havanın içerisindeki sadece karbondioksit-azotu paket içerisine ekleyerek ürünün korunmasını sağlamaktadır.

Organik Bahçe ürünleri Sağlığınıza Dost paketleme sistemi kullanmaktadır.

Organik Bahçe ürünleri EKOTAR kontrol ve Sertifikasyon Kuruluşu tarafından kontrol edilmiş ve sertifikalanmıştır.

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor