Tardaş Egenin Organik Sertifikalı Sızma Zeytinyağı 5 LT | Organik Zeytinyağları | Organik Zeytin ve Zeytinyağı | Organik Ürünler Alışveriş Sitesi
 
Haftanın Ürünü
Aklimdakiler
En Son Gezilenler
En Çok Satanlar
·Tardaş Egenin Organik Sertifikalı Sızma Zeytinyağı 5 LT
·Bioplante Organik Diş Macunu Bebekler için Yutulabilir Sertifikalı 50 ml
·Bioplante Organik Şampuan Melisalı 275 ml
·Bioplante Organik Şampuan Limonotlu 275 ml
·Harmanyeri Organik Çörekotu Yağı 100ml (Soğuk Sıkım)
·OTS Organik Keçiboynuzu Özü (Soğuk Sıkım) 340 Gr
 
Buradasınız:
Organik Zeytin ve Zeytinyağı
Organik Zeytinyağları

Tardaş Egenin Organik Sertifikalı Sızma Zeytinyağı 5 LT

%6

Tardaş Egenin
Tardaş Egenin Organik Sertifikalı Sızma Zeytinyağı 5 LT
Fiyatı  :  240,00TL (KDV Dahil)
Kampanyalı Fiyatı  :  225,00 TL (KDV Dahil)
Adet :
-
+
 
 
 
 

SERTİFİKA

  

     
     
     
    

Tardaş Egenin Organik Sızma Zeytinyağı 5 LT (2019 YENİ HASAT / ERKEN HASAT)

KOKUSU ÜZERİNDE YENİ HASAT (2019) MİS GİBİ ORGANİK ZEYTİNYAĞI

SOĞUK SIKIM - ERKENCE HASAT - SIZMA - ORGANİK SERTİFİKALI - MAKSİMUM %0,8 ASİT

EGENİN EN GÜZEL LEZZETİ…

 

Ege Bölgesinin tam olgunlaşmadan toplanan zeytinlerin (erken hasat) soğuk sıkım yöntemleri ile sıkılmasından elde edilen bu yağların asitlik oranı 0.8'den daha düşüktür. Kusursuz olarak da nitlendirilen bu yağlarda zeytin meyvasındaki tat, koku ve vitaminler kaybolmadan bulunmaktadırlar. Kahvaltılarda, salatalarda, haşlanmış sebzelerde doğrudan çiğ olarak kullandığınızda, tadını unutamayacağınız gerçek organik sızma zeytinyağı lezzetini çevrenize tavsiye edeceğinizden eminiz. Aynı zamanda, tüm zeytinyağlı yemek ve kızartmalarınız için mükemmel bir seçimdir.

ORGANİK SERTİFİKALI GERÇEK SIZMA ZEYTİNYAĞI.

T.C. Tarım Bakanlığı Organik Sertifikalı

ETKO Organik Sertifikalı

Tardaş Egenin Naturel Sızma Zeytinyağı, ETKO ve Tarım Bakanlığı tarafından denetlenmekte ve  ORGANİK  olarak sertifikalandırılmaktadır. Sertifikasyon; denetim ve belgelendirme anlamına gelir. Üzerinde bağımsız denetim kuruluşları ve tarım bakanlığının organik sertifika amblemlerini gördüğünüz zeytinyağlarını güvenle tüketebilirsiniz.

 

Zeytinyağı Faydaları:


*Zeytinyağı hücreleri korur. Zeytinyağının içinde bulunan Oleiprine adlı madde sayesinde hücreler yenilerek kansere karşı hücreleri korur. 
*Zeytin yağı üretim aşamasında ısıyla temas etmemesi gerekiyor. Bu nedenlesağlıklısı Riveriya değil, Sızma olanıdır. Aslında en doğrusu, kokusunaalışıp mümkün olduğunca az veya hiç rafine edilmemişi kullanmaktır. 
*Zeytin ağacının dalları, yaprakları ve reçinesi olduğu kadar, yağıda yıllardır ilaçların bileşimlerinde yer alan doğal maddelerden birisidir,doğal bir ilaçtır. 
*Yiyeceğin yanısıra merhem olarak da kullanılan zeytinyağı; tahrişin nedenolduğu acı ile yanmayı giderici ve yumuşatıcı özellikleri olan losyondur da. 
*Zeytinyağı, derinin foliküllerine penetre olabildiği için, gerek internal gerekse eksternal dokuların yara veya iritasyonunda ve enfeksiyonlara karşı faydalıdır. 
*Sindirim sistemini etkiler; ister soğuk olsun, ister sıcak olsun zeytinyağı mideyi çepeçevre koruyucu bir tabakayla sararak mide asitini azaltır. 
*Yemek öncesi veya sonrası alınan bir kaşık zeytinyağı, mide zarını örtüp alkolün işlemesini önleyeceği gibi, karışık içkilerin yol açtığı sarhoşluğuda azaltır.   İlgili Ürünler
%13
  Harmanyeri
45,00TL
39,00 TL
 
  The LifeCo
62,00 TL
 
  Baktat
41,00 TL
               
  OTS Organik
21,00 TL
 
  Tardaş Egenin
21,00 TL
 
  Tardaş Egenin
19,50 TL
               
  Tardaş Egenin
78,00 TL
 
  Tardaş Egenin
45,00 TL
                 

 
TAKİP EDİN