Whatsapp ile hemen iletişim için tıklayın
The LifeCo Organik Kakao Parçacıkları Şeker Kamışı Şekeri Kaplı 100 Gr | Organik Tatlandırıcılar | Organik Ürünler Alışveriş Sitesi - 0549 3300 365 - 0232 3300 365
Stok Kodu:  8682279902029

The LifeCo Organik Kakao Parçacıkları Şeker Kamışı Şekeri Kaplı 100 Gr

365organik Sertifikalı Organik Ürünler
47,90 TL (KDV Dahil)
ad.
Sepete Ekle
Ürün Detay

The LifeCo Organik Kakao Parçacıkları Şeker Kamışı Şekeri Kaplı 100 Gr

The LifeCo Organik Şeker Kamışı Kaplı Şeker Parçacıkları Criollo çeşidi kakaodan elde edilmektedir. Kökeni Orta Amerika olup, meyvesinde bulunan zengin kakao yağı ve aroması ile acı olmayan düşük asit özelliği ile kalitesi en yüksek olan kakao çeşididir. Nadir olarak yetiştirilmesi ve kompleks lezzeti ile dünyanın en iyi çikolatalarında Criollo kakao çeşidi kullanılmaktadır.

İçindekiler: % 70 Organik Kakao Parçacıkları, %30 Organik Şeker Kamışı Şekeri

Net miktar: 100gr.

Muhafaza koşulları: Isıdan nemden kokudan ve direkt güneş ışığından uzakta muhafaza ediniz.

Kullanım önerisi: Organik Şeker Kamışı Kaplı Kakao Parçacıklarını smoothie, milkshake ve kek, muffin, pasta şeklinde hazırlayacağınız öğünlerinize 1-2 yemek kaşığı kadar ekleyerek tadını zenginleştirebilirsiniz.

Satışa sunulmakta olan ürünlerin hiçbiri mevzuat gereğince internetten satışı mümkün olmayan tıbbi cihazlar veya ilaç niteliği taşımamaktadır. Sitede ilgili yasal mevzuat düzenlemeleri gereğince bitkisel destek ürünleriyle ilgili endikasyon veya hastalık adı belirtilerek sağlık beyanı ve tanıtım yapılmamaktadır.

Ürünle ilgili daha ayrıntılı bilgi ve iletişim için info@365organik.com ‘a mail gönderebilirsiniz. 

SERTİFİKA

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor