Zubio Organik Sertifikalı Diş Eti Bakımı Diş Macunu 75 gr | Organik Ağız ve Diş Bakımı | Organik Ürünler Alışveriş Sitesi - 0549 3300 365 - 0232 3300 365
Stok Kodu:  8682655053796

Zubio Organik Sertifikalı Diş Eti Bakımı Diş Macunu 75 gr

365organik Sertifikalı Organik Ürünler

46,50 TL (KDV Dahil)
Ad.
Sepete Ekle
Ürün Detay

Zubio Organik Sertifikalı Diş Eti Bakımı Diş Macunu  75 gr

 

 

 

Kullanım Şekli

Dişlerinizi günde iki kez veya diş hekiminizin tavsiye ettiği sıklık ve şekilde fırçalayınız. Bebeklik döneminde ve 3 yaşına kadar çocuklarda diş macunu kullanımı önerilmez. 6 yaş ve daha küçük çocuklarda yutmayı önlemek amacıyla fırçanın üzerine nohut büyüklüğünde sürülmelidir. Yutmayınız. Fırçalama sonrasında tükürülmeli ve ağız bol suyla çalkalanmalıdır. Güneş ışığından uzakta, 5 °C ila 25 °C derece arasında saklayınız.

Aktif bileşen olarak %35 w/w Kil (Illite, Kaolin, Montmorillonite) içerir.

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinin

Organik sertifikalıdır.
Bentonit kil, mür, karanfil, adaçayı, nane ile zenginleştirilmiş içeriği sayesinde dişlerinizi temizlerken diş eti hassasiyetinin azaltılmasına yardımcı olarak diş eti bakımı yapar. Diş eti hassasiyetine bağlı oluşan diş eti kanamalarının engellenmesine yardımcı olur.
Diş eti problemlerinin sebebi olan diş plağı oluşumunu engelleyerek daha güçlü diş ve diş etlerine sahip olmanızı sağlar.
Bentonit kil, mür, karanfil, adaçayı, nane, aloe vera birleşiminden oluşan benzersiz tadı ile kalıcı temizlik hissi, ferah bir nefes sağlar.
Alkol, tatlandırıcı, sentetik koku, gluten, PEG, boyarmadde, koruyucu, formaldehit, florür, SLS/SLES sülfat, paraben, silikon, GDO içermez.
İçeriği doğal bitki özleri ile zenginleştirilmiştir.
Geri dönüştürülebilir metal ambalaj kullanılmıştır.

İçindekiler: Glycerin, Illite, Aloe Barbadensis Leaf* Juice, Kaolin, Aqua, Montmorillonite, Lauryl Glucoside, Xylitol, Mentha Piperita Oil*, Xanthan gum, Eugenia Caryophyllus Bud Oil*, Salvia Sclarea Oil*, Commiphora Myrrha Oil*, Eugenol
*Organik tarım içeriği
% 100 doğal içeriklidir, % 25,35 organik içeriklidir.

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor